وبلاگ‌های برتر

این صفحه را به معرفی وبلاگ‌هایی که دوست‌شان دارم و دنبال می‌کنم اختصاص داده‌ام. بعد از مشاهده صفحات مشابه در وبلاگ‌های دوستانم، من نیز به این فکر افتادم که این صفحه را ایجاد کنم. این لیست به مرور زمان گسترش خواهد یافت و وبلاگ‌های جدیدی به آن اضافه خواهد شد. این را هم ذکر کنم که این لیست بدون نظم خاصی چیده شده است و ترتیب نوشته شدن‌شان ارتباطی با کیفیت محتوای آنها ندارد.

 سوشیانت زوارزاده

سوشیانت یک طراح وب است و در این زمینه به دیگران مشورت می‌دهد، یک روان‌شناس است و در حوزه روان‌کاوی تحصیل کرده، یک روان‌شناس وب است و فنون روان‌شناسی را در دنیای وب پیاده می‌کند، ولی مهم‌تر از همه یک وبلاگ نویس حرفه‌ای است که در کنار مدیریت و نویسندگی در وبلاگ “آقای روان‌شناس“، در وبلاگ شخصی خودش هم هر از گاهی نوشتارهای جذابی می‌نویسد.

آرش دامن افشان

آرش در کنار طراحی UI و گاهی هم نوازندگی، به وبلاگ نویسی هم علاقه دارد و به صورت جدی آن را دنبال می‌کند. آنقدر جدی که حتی وبلاگ “وان بلاگینگ” را هم راه اندازی کرده تا در این زمینه به کسانی که دوست دارند به جرگه وبلاگ نویس‌ها بپیوندند راهنمایی بدهد. در وبلاگ شخصی‌اش هم از دیدگاه‌هایش نسبت به هر آنچه برایش جالب است می‌نویسد.

بهروز حسن بیگی

بهروز یا همان “بهرزوم” به غیر از وبلاگ نویسی، در استفاده از تکنولوژی در حوزه سلامت نیز تخصص دارد. البته بهروزم در بیوی توییتر خودش توضیح کامل‌تری از خودش داده 🙂

محسن الهامیان

در سوابق کاری محسن عناوین درخشانی مثل مدیریت موسسه علوم آسمان مهر و مدیریت تحریریه هفته نامه نواندیش به چشم می‌خورد. اما محسن به تازگی وبلاگ خودش را هم راه انداخته و باید گفت مطالب خوش ساختی می‌نویسد.

محمد عباسی‌فرد

یک فارغ‌التحصیل رشته حقوق که از قضا به وبلاگ نویسی هم علاقه مند است و به غیر از وبلاگ شخصی خودش، در “وبلاگ زرین‌پال هم یادداشت‌هایی می‌نویسد. محمد کارشناس تولید محتوا نیز هست و همین تخصص به جذابیت موضوعاتی که برای نوشتن انتخاب می‌کند افزوده است.

یحیی اربابی

یحیی یک توسعه‌دهنده و وبلاگ‌نویس است ولی علاقه زیادی به توضیح دادن از خودش ندارد چون حتی صفحه درباره‌ای هم در وبلاگش پیدا نکردم. اما در همین مدتی که از طریق آرش دامن افشان با وبلاگش آشنا شدم و نوشتارهایش را خواندم باید اعتراف کنم که مجذوب نوشتارهایش شدم.  مطمئن هستم شما هم اگر سری به وبلاگش بزنید از خواندن مقاله‌های یحیی لذت خواهید برد.

مهرناز بهرام‌زاده

خانم بهرام‌زاده فارغ‌التحصیل رشته فناوری اطلاعات است و در زمینه برنامه‌نویسی موبایل فعالیت می‌کند و تا کنون چند اپلیکیشن هم برای پلتفرم اندروید طراحی کرده است. به غیر از فعالیت‌های کاری و همین‌طور داوطلبانه‌ای که در صفحه درباره وبلاگ شخصی‌اش به آن‌ها اشاره کرده، مطالب و مقالات و گزارش‌های خواندنی زیادی در وبلاگش می‌توانید پیدا کنید. محتوای منحصر به فرد خانم بهرام‌زاده قطعا درخور دنبال کردن است.

امین آسوده

امین به غیر از سابقه همکاری تخصصی در مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای شرکت‌هایی مثل “مبین‌نت” و “کارینا“، یک وبلاگ‌نویس توانا نیز هست. کافی است به وبلاگ شخصی‌اش سر بزنید تا متوجه بشوید که چطور قادر است تجربیات شخصی‌اش را در قالب پست‌های وبلاگی به دیگران منتقل کند.

وحید ابولحسنی‌نژاد

وحید یک شخص باتجربه در زمینه طراحی محصولات آنلاین است و در رزومه‌اش سوابق ارزشمندی مثل مدیریت محصولات پلتفرم “لحظه‌نگار” و هدایت تجربه کاربری سرویس “شیپور” خودنمایی می‌کنند. وحید در وبلاگ شخصی‌اش در رابطه با طراحی و توسعه محصولات آنلاین مطالب جالب توجهی می‌نویسد.